Solartour

Výsledky vyhľadávania

Slnečné Pobrežie a okolie Slnečné Pobrežie a okolie Bulharsko Bulharsko

Ubytovanie:

Moderné letovisko sa nachádza vedľa starej časti mesta Nesebar, približne 35 km severne od Burgasu. Slnečné Pobrežie je najväčším bulharským strediskom, ktoré svojim návštevníkom splní dovolenku vyznačujúcu sa nielen samotným slnením na dlhých plážach, ale ponúka svojim návštevníkom možnosť vybrať si z pestrej palety vodných športov, navštíviť vodný park s atrakciami, zahrať si plážový volejbal alebo si požičať bicykel a vybrať sa na výlet do blízkeho okolia. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom je dlhá takmer 8 kilometrov a je držiteľom medzinárodného ocenenia “ Modrá vlajka “ za čistotu mora, pláže aj prírodného prostredia. V stredisku je rušná pobrežná promenáda s množstvom reštaurácií ponúkajúcich bulharskú či medzinárodnú kuchyňu, bary, kaviarne a diskotéky, v ktorých sa môžete zabaviť do neskorých večerných hodín. Transfer z letiska na Slnečné Pobrežie trvá cca 50 min.


Sveti Vlas Sveti Vlas

Malé prímorské mestečko vzdialené cca 5 km severne od letoviska Slnečné Pobrežie. Nájdete tu krásne piesočnaté pláže s pozvoľným  vstupom do mora, dostatok reštaurácií a barov, ako aj obchody a iné atrakcie. Za zábavou sa možno vydať na Slnečné Pobrežie, resp. do Nesebaru autobusmi, ktoré zabezpečujú pomerne časté spojenie. Veľkou výhodou tohoto letoviska sú výrazne nižšie cenové relácie.

Slnečné Pobrežie Slnečné Pobrežie

Moderné letovisko sa nachádza vedľa starej časti mesta Nesebar, približne 35 km severne od Burgasu. Slnečné pobrežie je najväčším bulharským strediskom, ktoré svojim návštevníkom splní dovolenku vyznačujúcu sa nielen samotným slnením na dlhých plážach, ale ponúka svojim návštevníkom možnosť vybrať si z pestrej palety vodných športov, navštíviť vodný park s atrakciami, zahrať si plážový volejbal alebo si požičať bicykel a vybrať sa na výlet do blízkeho okolia.

Obzor Obzor

Kedysi malé rybárske mestečko ležiace na pobreží Čierneho mora sa nachádza približne v polovici cesty medzi mestami Varna a Burgas a dnes patrí medzi najvyhľadávanejšie letoviská v Bulharsku. Ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku sa táto oblasť stala najmä vďaka širokým pieskovým plážam s pozvoľným vstupom do mora a veľmi príjemnému podnebiu.

Elenite Elenite

Nové letovisko Elenite sa nachádza 10 km severne od najväčšieho bulharského strediska - Slnečného Pobrežia a rozprestiera sa na 800 m dlhej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Je zakomponované v rozsiahlej zeleni na úpätí mierne vyvýšených kopcov, ktoré sa vnárajú takmer do mora a udržujú príjemné ovzdušie aj počas najhorúcejších letných dní.

Nesebar Nesebar

Starobylé mesto Nesebar sa nachádza medzi Pomorím a rekreačným komplexom Slnečné Pobrežie, približne 30 km severne od Burgasu. Nová časť Nesebaru je vyhľadávaná turistami pre cenovo výhodné ubytovanie, rôzne možnosti zábavy a športového vyžitia. Do Slnečného Pobrežia, s ktorým Nesebar pomaly splýva, sa dostanete miestnym autobusom, alebo prázdninovým vláčikom, ktorý premáva v pravidelných intervaloch. Transfer z letiska do Nesebaru trvá cca 45 min.

Ravda Ravda

Letovisko Ravda je synonymom pre pokojnú dovolenku plnú relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si nájde priestor pre leňošenie úplne každý. Príjemnú atmosféru letoviska dotvárajú štýlové reštaurácie, útulné kaviarničky, vinárničky, čisté more s plážami s jemným pieskom.

Aheloy Aheloy

Malá dedinka Aheloy sa nachádza 7 km juhozápadne od Nesebaru a 10 km od známeho letoviska Slnečné Pobrežie. Aheloy sa rozprestiera v blízkosti ústia rovnomennej rieky Aheloy, kde doteraz hľadači pokladov úspešne nachádzaju rôzne historické artefakty. Romantické letovisko Aheloy je ako stvorené pre pokojnú rodinnú dovolenku.

Pomorie Pomorie

Pomorie leží na skalnatom polostrove v Čiernom mori približne 20 kilometrov severovýchodne od Burgasu. Založili ho v 4. storočí pred n.l. presídlenci zo starovekej Appollónie pri veľkej lagúne Pomorského jazera. Pomorie je známe liečivým limanovým bahnom a lúhom z dna jazera, najväčším liečebným ústavom na Balkánskom polostrove i výrobou koňakov Pomorie. Pláže majú jemný piesok vhodný pre rodiny s deťmi a pozvoľný spád do mora.

Nájdite nás na Facebook-u

Vyhľadávanie zájazdov

Nájdite dovolenku presne podľa Vašich predstáv! Každý deň aktualizujeme zájazdy a ich ceny od viac ako 30 CK.

Začnite vyhľadávanie kliknutím na tlačitko "Vyhľadať zájazd"!Pre full-textové vyhľadávanie môžete použiť nasledujúci formulár:

Prečo solartour.sk?

 • 23-ročná tradícia CK 
  Už 23. sezónu Vám pomáhame s výberom dovolenky z širokej ponuky našich zájazdov, ale aj zájazdov našich partnerov.
 • Vždy aktuálna ponuka
  okrem našich produktov nájdete na stránke aj aktuálnu ponuku zájazdov našich partnerov
 • Výborná cena
  ceny zájazdov od našich partnerov žiadnym spôsobom nenavyšujeme a uplatňujeme všetky aktuálne platné zľavy
 • Úspora času
  zájazdy viacerých CK si môžete porovnať na jednom mieste
 • Široká ponuka
  pravidelne aktualizujeme ponuky od našich viac ako 30 partnerských CK
 • Zľavy za skorý nákup až do výšky 25%

Akciové ponuky

Chcete od nás dostávať novinky a LAST MINUTE ponuky mailom? ZAREGISTRUJTE SA!

 

Novinky

10.12.2015
FIRST MINUTE 2016 už v predaji. Obľúbené španielske destinácie s odletmi z Bratislavy. Rôzne termíny (apríl-sept), rôzne dĺžky pobytov (7/10/11 nocí), rôzne typy stravovania, či kategórie hotelov. Postupne spracovávame dáta od našich partnerov a v januári spúšťame komplet novú stránku!

Kontakt

otváracie hodiny:
pondelok - piatok
9:00-11:30   12:30-17:00

telefón:
043 4135 663 - klienti
0917 178 544 - klienti
043 4223 820 - predajcovia
0917 178 545 - predajcovia

prevádzka:
SOLARTOUR, s.r.o.
Vajanského nám. 3 (OC FIX)
036 01 Martin
Slovenská republika

sídlo:
SOLARTOUR, s.r.o.
Puškinova 4617/4
036 01 Martin
Slovenská republika

solartour@solartour.sk

1€ =Kurzový lístok
USD
USD
Spojené štáty americké
1.2255
BGN
BGN
Bulharsko
1.9558
CZK
CZK
Česká republika
25.433
GBP
GBP
Veľká británia
0.88365
HUF
HUF
Maďarsko
309.20
PLN
PLN
Poľsko
4.1716
RON
RON
Rumunsko
4.6594
CHF
CHF
Švajčiarsko
1.1758
HRK
HRK
Chorvátsko
7.4352
TRY
TRY
Turecko
4.6557

Spolupracujeme

Afrodita Aquamarin
Azur Reizen Bubo
Eso Fifo
Firo tour Globtour
Happy travel Hydrotour
Intermedial Jazzwelt
Kartago Lipa
Pegas Satur
Solvex Turancar
Veva travel
 
Všetky CK s ktorými spolupracujeme sú preve- rené a riadne poistené proti úpadku.