Solartour

Výsledky vyhľadávania

Chalkidiki Chalkidiki Grécko Grécko

Ubytovanie:

Oblasť Chalkidiki patrí v posledných desaťročiach k svetovým centrom turistického ruchu. Tento polostrov sa rozprestiera juhovýchodne od Thessaloník, najznámejšie sú jeho tri prsty: Kassandra, Sithonia a mníšsky štát Athos, kde sa dostanete iba so zvláštnym povolením.

Zobraziť fakultatívne výlety!


Fourka Fourka

Possidi Possidi

Vhodné miesto pre rodiny s deťmi c pre páry hľadajúce pokojnú atmosféru malého letoviska. prírodná kamienkovo-piesková pláž s pozvoľným vstupom do mora.

Sarti Sarti

Sarti je známe svojimi „seychellskými“ piesočnatými plážami (3 km dlhá centrálna pláž) s pozvoľným klesaním do mora, kryštálovo blankytným morom s krásnymi bielymi skalami nenapodobniteľných tvarov v lagúnach (odporúčame návštevu pláže v neďalekej Portokali – Pomarančová pláž) a pohostinnosťou domorodých obyvateľov.

Dovolenková atmosféra malého mestečka s množstvom obchodíkov, reštaurácií s gréckymi špecialitami, diskotékami s voľným vstupom vytvára raj pre turistov, ako mladých, tak aj pre rodiny s deťmi. Nie je problém si požičať auto, motocykel či športové potreby. Na pláži si každý nájde svoj súkromný kútik v početných malých zálivoch. Mladí si prídu na svoje na GOA pláži, kde sa môžete zabávať v mori pri hudbe napr. afrických tamtamov až do neskorej noci pri mesačnom svite. A tým starším s rodinkami odporúčame zase pláž v Kalamitsi, kde si budete pripadať ako v rozprávke o Petrovi Panovi a kapitánovi Hookovi.

Tradičná grécka atmosféra je doplnená modernými apartmánovými domami. V roku 1993 obdržalo od Európskeho spoločenstva vlajku za ekologicky čisté pobrežie, ktoré veľmi priaznivo vplýva na zdravotný stav alergikov, astmatikov a na rôzne kožné, reumatické a iné choroby.

Toroni Toroni

Polichrono Polichrono

Jeden z hlavných dôvodov, prečo patrí stredisko Polichrono k turisticky najvyhľadávanejším letoviskám, sú pláže s priezračne čistou vodou, more hrajúce prekrásnymi farbami a bohaté turistické zázemie. Toto stredisko ponúka okrem príjemného ubytovania a kúpania sa v tyrkysových vlnách Egejského mora aj množstvo taverien, plážových kokteilových barov, obchodov a zábavných podnikov. Nájdete tu zmenárne, zdravotnícke zariadenie, lekárne. Históriu či ráz krajiny, olivové a borovicové háje, vinice zaliate zlatým slnkom, zábavu či iné zaujímavé miesta môžete spoznať prostredníctvom širokej ponuky fakultatívnych výletov alebo jazdou na motorke či autom, ktoré sú na prenájom.

Chanioti Chanioti

Chanioti je jedno z najkrajších a najmodernejších stredísk na polostrove Chalkidiki. Je vyhľadávané nielen pre široké piesočnaté pláže lemované parkom, ale i pre rozmanité možnosti zábavy v kaviarňach, tavernách či diskotékach. V letovisku pulzuje čulý ruch až do neskorých nočných hodín. Širokej ponuke vodných a plážových športov neodolajú športoví nadšenci, centrum mesta je určené pre klientov, ktorí radi nakupujú, alebo si večer posedia pri drinku. Deti sa môžu zahrať na pláži, v parku, povoziť sa na koňoch alebo kočoch. Tí, ktorí chcú spoznať zaujímavé miesta v okolí strediska, si môžu prenajať auto, alebo motorku.Príjemná atmosféra kozmopolitného mestečka Chanioti v kombinácii s blankytným morom a jedinečnou zeleňou zanechajú vo Vás nezabudnuteľné zážitky z dovolenky. Transfér z letiska do Chanioti trvá cca 3 hodiny.

Afitos Afitos

Stredisko Afitos má zvláštny charakter, je situované vyššie nad hladinou mora a tvoria ho typické kamenné domčeky a malebné uličky dláždené rovnakými kameňmi ako domy. Ponúka svojim návštevníkom možnosť zábavy, množstvo kaviarničiek, taverien, barov, cukrárničiek, či obchodíkov so suvenírmi.

Nájdite nás na Facebook-u

Vyhľadávanie zájazdov

Nájdite dovolenku presne podľa Vašich predstáv! Každý deň aktualizujeme zájazdy a ich ceny od viac ako 30 CK.

Začnite vyhľadávanie kliknutím na tlačitko "Vyhľadať zájazd"!Pre full-textové vyhľadávanie môžete použiť nasledujúci formulár:

Prečo solartour.sk?

 • 23-ročná tradícia CK 
  Už 23. sezónu Vám pomáhame s výberom dovolenky z širokej ponuky našich zájazdov, ale aj zájazdov našich partnerov.
 • Vždy aktuálna ponuka
  okrem našich produktov nájdete na stránke aj aktuálnu ponuku zájazdov našich partnerov
 • Výborná cena
  ceny zájazdov od našich partnerov žiadnym spôsobom nenavyšujeme a uplatňujeme všetky aktuálne platné zľavy
 • Úspora času
  zájazdy viacerých CK si môžete porovnať na jednom mieste
 • Široká ponuka
  pravidelne aktualizujeme ponuky od našich viac ako 30 partnerských CK
 • Zľavy za skorý nákup až do výšky 25%

Akciové ponuky

Chcete od nás dostávať novinky a LAST MINUTE ponuky mailom? ZAREGISTRUJTE SA!

 

Novinky

10.12.2015
FIRST MINUTE 2016 už v predaji. Obľúbené španielske destinácie s odletmi z Bratislavy. Rôzne termíny (apríl-sept), rôzne dĺžky pobytov (7/10/11 nocí), rôzne typy stravovania, či kategórie hotelov. Postupne spracovávame dáta od našich partnerov a v januári spúšťame komplet novú stránku!

Kontakt

otváracie hodiny:
pondelok - piatok
9:00-11:30   12:30-17:00

telefón:
043 4135 663 - klienti
0917 178 544 - klienti
043 4223 820 - predajcovia
0917 178 545 - predajcovia

prevádzka:
SOLARTOUR, s.r.o.
Vajanského nám. 3 (OC FIX)
036 01 Martin
Slovenská republika

sídlo:
SOLARTOUR, s.r.o.
Puškinova 4617/4
036 01 Martin
Slovenská republika

solartour@solartour.sk

1€ =Kurzový lístok
USD
USD
Spojené štáty americké
1.2255
BGN
BGN
Bulharsko
1.9558
CZK
CZK
Česká republika
25.433
GBP
GBP
Veľká británia
0.88365
HUF
HUF
Maďarsko
309.20
PLN
PLN
Poľsko
4.1716
RON
RON
Rumunsko
4.6594
CHF
CHF
Švajčiarsko
1.1758
HRK
HRK
Chorvátsko
7.4352
TRY
TRY
Turecko
4.6557

Spolupracujeme

Afrodita Aquamarin
Azur Reizen Bubo
Eso Fifo
Firo tour Globtour
Happy travel Hydrotour
Intermedial Jazzwelt
Kartago Lipa
Pegas Satur
Solvex Turancar
Veva travel
 
Všetky CK s ktorými spolupracujeme sú preve- rené a riadne poistené proti úpadku.