Solartour

Výsledky vyhľadávania

Zlaté Piesky a okolie Zlaté Piesky a okolie Bulharsko Bulharsko

Ubytovanie:

Zlaté Piesky - svetoznáme a najmodernejšie letovisko Bulharska. Zlaté Piesky sú vzdialené približne 20 km severne od letiska vo Varne. Unikátne rekreačné stredisko, kde sa harmonicky spája sviežosť lesa s jemným zlatožltým pieskom, podľa ktorého dostalo toto stredisko svoj názov. Zlaté Piesky sa rozprestierajú na úpätí zalesnených hôr strmšie sa zvažujúcich k nádhernej 6 km dlhej piesočnatej pláži. V centre letoviska sa nachádza komplex verejne prístupných bazénov s množstvom rozmanitých atrakcií, ktoré sú lákadlom pre turistov z celého sveta. Nájdete tu všetko, čo k modernému letovisku patrí: moderné športoviská (tenisové kurty, trasy pre jazdecký šport, cyklistické trasy, šípky, lukostreľba, bowling, volejbalové, basketbalové ihriská atď.), štýlové reštaurácie s domácou i medzinárodnou kuchyňou, kaviarničky, nočné bary, megadiskotéky a množstvo obchodíkov. Bohatá ponuka športových, kultúrnych a spoločenských aktivít a kvalitné služby sú porovnateľné s najvyhľadávanejšími turistickými strediskami Stredomoria. Nachádzajú sa tu hotely s kvalitnými SPA & Wellness centrami, ktoré môžu klienti užívať za doplatok. Zlaté Piesky sú navštevované zákazníkmi krajín EÚ, ktorí vyhľadávajú bohatý nočný život v Bulharsku s pestrým a rozmanitým výberom možností spoločenskej zábavy a športových aktivít, sú tiež držiteľom ocenenia Modrá vlajka za čistotu prírodného prostredia. Transfer z letiska vo Varne trvá asi 20 min.


Zlaté Piesky Zlaté Piesky

Svetoznáme a najmodernejšie letovisko Bulharska. Zlaté Piesky sú vzdialené približne 20 km severne od letiska vo Varne. Unikátne rekreačné stredisko, kde sa harmonicky spája sviežosť lesa s jemným zlatožltým pieskom, podľa ktorého dostalo toto stredisko svoj názov. Zlaté Piesky sa rozprestierajú na úpätí zalesnených hôr strmšie sa zvažujúcich k nádhernej 6 km dlhej piesočnatej pláži.

Balčik Balčik

Stredisko Balčik leží 45 km severne od Varny a 7 km severovýchodne od hotelového letoviska Albena. Mesto bielych domov s červenými strechami, bielych pieskovcových skál na pobreží a jedinečnej botanickej záhrady. Starí Trákovia sa domnievali, že práve tu sa narodila bohyňa Afrodita. Balčik má pieskovú pláž s pozvoľným vstupom do mora.

Albena Albena

Známe bulharské kúpeľné stredisko s výnimočnou „pyramídovitou“ architektúrou hotelov, umiestnených priamo na jednej z najkrajších pláží Bulharska. Pláž v Albene s jemným, do biela sfarbeným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, je 7 km dlhá a dosahuje až 100 m šírku, patrí k najkrajším v Bulharsku. Obľúbené letovisko Albena navštevujú najmä klienti, ktorí vyhľadávajú príjemné pokojnejšie prostredie kúpeľných letovísk Bulharska a nie turistami preplnené pláže.

Kranevo Kranevo

Prímorské mestečko v severnej časti čiernomorského pobrežia, asi 25 km severne od Varny, 4 km od známeho letoviska Zlaté Piesky a 3 km južne od kúpeľného komplexu Albena. Kranevo má dlhú a širokú piesočnatú pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá nadväzuje na pláž letoviska Albena, kam sa môžete dostať aj pešou romantickou prechádzkou.

Sunny Day Sunny Day

Komplex Sunny Day sa nachádza 16 km od letiska vo Varne, v blízkosti letoviska Sv. Konstantin a Elena. Je vhodným miestom pre strávenie príjemnej dovolenky plnej pohody a relaxu. Celý rezort je umiestnený priamo na širokej piesočnatej pláži.

Svätý Konštantín a Elena Svätý Konštantín a Elena

Prímorské kúpeľné stredisko s bohatými náleziskami minerálnych prameňov sa nachádza 2 km južne od Zlatých Pieskov. Letovisko, ktoré bolo vybudované v pôvodne chránenej krajinnej oblasti, ponúka pokoj a odpočinok v príjemnom prostredí. Pobrežie je členité a stromy lipy tu pokrývajú vysoké brehy. Zo skál do mora vyviera množstvo minerálnych prameňov.

Nájdite nás na Facebook-u

Vyhľadávanie zájazdov

Nájdite dovolenku presne podľa Vašich predstáv! Každý deň aktualizujeme zájazdy a ich ceny od viac ako 30 CK.

Začnite vyhľadávanie kliknutím na tlačitko "Vyhľadať zájazd"!Pre full-textové vyhľadávanie môžete použiť nasledujúci formulár:

Prečo solartour.sk?

 • 23-ročná tradícia CK 
  Už 23. sezónu Vám pomáhame s výberom dovolenky z širokej ponuky našich zájazdov, ale aj zájazdov našich partnerov.
 • Vždy aktuálna ponuka
  okrem našich produktov nájdete na stránke aj aktuálnu ponuku zájazdov našich partnerov
 • Výborná cena
  ceny zájazdov od našich partnerov žiadnym spôsobom nenavyšujeme a uplatňujeme všetky aktuálne platné zľavy
 • Úspora času
  zájazdy viacerých CK si môžete porovnať na jednom mieste
 • Široká ponuka
  pravidelne aktualizujeme ponuky od našich viac ako 30 partnerských CK
 • Zľavy za skorý nákup až do výšky 25%

Akciové ponuky

Chcete od nás dostávať novinky a LAST MINUTE ponuky mailom? ZAREGISTRUJTE SA!

 

Novinky

10.12.2015
FIRST MINUTE 2016 už v predaji. Obľúbené španielske destinácie s odletmi z Bratislavy. Rôzne termíny (apríl-sept), rôzne dĺžky pobytov (7/10/11 nocí), rôzne typy stravovania, či kategórie hotelov. Postupne spracovávame dáta od našich partnerov a v januári spúšťame komplet novú stránku!

Kontakt

otváracie hodiny:
pondelok - piatok
9:00-11:30   12:30-17:00

telefón:
043 4135 663 - klienti
0917 178 544 - klienti
043 4223 820 - predajcovia
0917 178 545 - predajcovia

prevádzka:
SOLARTOUR, s.r.o.
Vajanského nám. 3 (OC FIX)
036 01 Martin
Slovenská republika

sídlo:
SOLARTOUR, s.r.o.
Puškinova 4617/4
036 01 Martin
Slovenská republika

solartour@solartour.sk

1€ =Kurzový lístok
USD
USD
Spojené štáty americké
1.2255
BGN
BGN
Bulharsko
1.9558
CZK
CZK
Česká republika
25.433
GBP
GBP
Veľká británia
0.88365
HUF
HUF
Maďarsko
309.20
PLN
PLN
Poľsko
4.1716
RON
RON
Rumunsko
4.6594
CHF
CHF
Švajčiarsko
1.1758
HRK
HRK
Chorvátsko
7.4352
TRY
TRY
Turecko
4.6557

Spolupracujeme

Afrodita Aquamarin
Azur Reizen Bubo
Eso Fifo
Firo tour Globtour
Happy travel Hydrotour
Intermedial Jazzwelt
Kartago Lipa
Pegas Satur
Solvex Turancar
Veva travel
 
Všetky CK s ktorými spolupracujeme sú preve- rené a riadne poistené proti úpadku.