Solartour

Výsledky vyhľadávania

Grand Kaptain 5* Hotel Grand Kaptain 5*

Rýchly popis

ultra all inclusive, náč tip, kvalitný hotel, pre náročných, deti zdarma

Poloha

30 metrov od vlastnej pláže v stredisku Alanya, približne 4 km od centra. Hotel oddeľuje od pláže pobrežná komunikácia, na pláž sa dostanete pohodlne podchodom priamo z hotela. Do centra premáva zdarma hotelový autobus niekoľkokrát denne.

Vybavenie

Hotel: luxusný hotelový komplex tvoria dve budovy. V hoteli je veľká vstupná hala s recepciou, niekoľko výťahov, Wi-Fi pripojenie na internet v lobby zdarma, prenájom áut a bicyklov, obchodíky, klenotníctvo, TV a video miestnosť, internetová kaviareň, škola potápania, kaderníctvo, čistiareň odevov, ambulancia lekára. Hlavná reštaurácia, dve a´la carte reštaurácie – talianska a rybia, reštaurácia na pláži, niekoľko barov - na pláži, pri bazéne, na terase hotela, lobby bar, salón pre milovníkov cigár, vitamin bar & café, veľký plavecký bazén, vírivky, bazén s tromi šmykľavkami, detský bazén, detské ihrisko, krytý bazén, miniklub pre deti. Pri bazénoch i na pláži sú slnečníky a ležadlá zdarma. Ľahké denné i večerné animačné programy, fi tnescentrum a stolný tenis v uzavretej miestnosti zdarma, tenisové kurty a biliard za poplatok. Relaxačné centrum – sauna a turecký kúpeľ zdarma, masáže za poplatok. Izby: priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, rodinné izby na vyžiadanie. Komfortne zariadené izby majú sociálne zariadenie (sprcha alebo vaňa, WC, sušič na vlasy, osušky na pláž), balkón, SAT TV, telefón, minibar, trezor, moderný nábytok, varnú kanvicu a klimatizáciu. Rodinnú izbu pre 4 – 6 osôb tvoria dve dvojlôžkové spálne s možnosťou jednej prístelky v každej izbe.

Stravovanie

ultra all inclusive - raňajky, obedy, večere – bohaté bufetové stoly, neskoré raňajky, neskorá večera, občerstvenie počas dňa – snacky, koláčiky, čaj, espresso, cappuccino, turecká káva, zmrzlina, ovocie, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby. Hoteloví hostia majú možnosť vychutnať si večeru v dvoch a´la carte reštauráciách, potrebná rezervácia vopred. Čerstvé ovocné šťavy, dovážané alkoholické nápoje a jedlo objednané v a´la carte bare na pláži sa platí.

Šport a zábava

iba 30 metrov od hotela, hrubozrnný piesok a pozvoľný vstup do mora, ležadlá a slnečníky zdarma. Na pláži sa nachádza centrum vodných športov – vodné lyže, parasailing, jazda na banáne, surfy.

Naše hodnotenie

Luxusný hotelový komplex v bezprostrednej blízkosti pláže s výbornými službami uspokojí i najnáročnejších klientov. Odporúčame všetkým vekovým kategóriám i rodinám s deťmi.

Doprava

letecká doprava

Zobraziť termíny a ceny!


Ubytovanie:
letecká doprava od 274 €
letecká doprava od 279 €
letecká doprava od 286 €
letecká doprava od 295 €
letecká doprava od 299 €
letecká doprava od 299 €
letecká doprava od 299 €
letecká doprava od 309 €
letecká doprava od 309 €
letecká doprava od 319 €
letecká doprava od 319 €
letecká doprava od 319 €
letecká doprava od 323 €
letecká doprava od 327 €
letecká doprava od 328 €
letecká doprava od 330 €
letecká doprava od 335 €
letecká doprava od 340 €
letecká doprava od 343 €
letecká doprava od 349 €
letecká doprava od 357 €
letecká doprava od 359 €
letecká doprava od 359 €
letecká doprava od 361 €
letecká doprava od 379 €
letecká doprava od 384 €
letecká doprava od 399 €
letecká doprava od 399 €
letecká doprava od 409 €
letecká doprava od 409 €
letecká doprava od 409 €
letecká doprava od 413 €
letecká doprava od 419 €
letecká doprava od 420 €
letecká doprava od 429 €
letecká doprava od 433 €
letecká doprava od 435 €
letecká doprava od 438 €
letecká doprava od 439 €
letecká doprava od 443 €
letecká doprava od 444 €
letecká doprava od 447 €
letecká doprava od 448 €
letecká doprava od 449 €
letecká doprava od 450 €
letecká doprava od 459 €
letecká doprava od 468 €
letecká doprava od 469 €
letecká doprava od 470 €
letecká doprava od 482 €
letecká doprava od 499 €
letecká doprava od 519 €
letecká doprava od 545 €
letecká doprava od 551 €
letecká doprava od 556 €
letecká doprava od 582 €
letecká doprava od 587 €
letecká doprava od 601 €
letecká doprava od 602 €
letecká doprava od 608 €
letecká doprava od 609 €
letecká doprava od 622 €
letecká doprava od 622 €
letecká doprava od 629 €
letecká doprava od 641 €
letecká doprava od 655 €
letecká doprava od 656 €
letecká doprava od 661 €
letecká doprava od 690 €
letecká doprava od 748 €
letecká doprava od 999 €
letecká doprava od 1152 €

Známe stredisko Alanya sa nachádza na pobreží Stredozemného mora, približne 120 km od Antalye, na východe Tureckej riviéry. Krásnu panorámu letoviska Alanya neodmysliteľne dotvára pohorie Taurus. Pre túto oblasť sú typické banánové plantáže a citrusové háje.

Je obľúbeným historickým strediskom, zvaným aj mestom pirátov, ktoré sa nachádza na pobreží Stredozemného mora, približne 115 km východne od mesta Antalya. Mestečko, ktoré bolo založené v 13. storočí, zviera vo svojom náručí neopísateľne pláže a neodmysliteľnú panorámu dotvára pohorie Taurus.V minulosti toto mesto svojím čarom a pôvabom uchvátilo aj samotnú Kleopatru. Podľa povesti sa traduje, že práve Alanya bola mestom Kleopatriných spoločných chvíľ, strávených s Markom Antóniom. V prípade, že sa rozhodnete navštíviť toto nádherné stredisko je neodmysliteľné, aby ste nenavštívili krapnikovú jaskyňu Pamlatas. Dominantou mesta je aj pevnosť s nekonečne dlhými hradbami, ktorá sa týči nad mestom už od 13. storočia a zo svojich bášt otvára fascinujúci pohľad na Kleopatrinu pláž. Alanya Vám popri svojej bohatej histórii ponúka nielen krásne pamiatky, ale aj atmosféru pulzujúceho nočného života s množstvom reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték.

Fakultatívne výlety!

PERGE, ASPENDOS A KURŠUNLU - Oblasť Perge patrí k najstaršie osídleným regiónom v Pamfýlii. Traduje sa, že v období najväčšej slávy tohto miesta ho navštívil aj apoštol Pavol. Ďalšie antické mesto Aspendos je známe jedným z najstarších divadiel na svete vôbec. Výlet sa končí návštevou vodopádu Kuršunlu.

TURECKÉ KÚPELE - HAMMAM - Turecké kúpele pozostávajú z niekoľkých procedúr - peeling pokožky, mydlová masáž a olejová masáž celého tela. Tradícia tureckých kúpeľov je udržiavaná od čias Rimanov, ovplyvnená byzantskou kultúrou a je úžasným odreagovaním a zrelaxovaním.

RAFTING - Rieka Koprucay, ktorá pramení v pohorí Taurus a ústi do stredozemného mora, vytvorila kaňon obkolesený mohutným pohorím. Zdanlivo pokojné vody sa na miestach zrýchľujú a otvárajú priestory pre adrenalínové športy. Počas raftingu Vás sprevádzajú skúsení inštruktori, ktorí sa starajú o Vašu bezpečnosť na rýchlej bielej vode, kde sa môžete vykúpať alebo splaviť časť rieky „vlastným telom“, pričom si môžete vychutnať okolie chránenej oblasti kaňonu Koprulu.

JEEP SAFARI - Výlet plný dobrodružstva a spoznávania kultúryči spôsobu života v tureckých horských dedinách, ktorými budete prechádzať v pohorí Taurus, rovnako aj popri riekach Kargi a Alara a mnohých plantážach, kde sa pestujú banány, citróny, pomaranče, zelenina a mnohé ďalšie plody. Prestávka na kúpanie Vám umožní sa príjemne osviežiť v studenej horskej vode, kde bude podávaný aj obed na príjemnom posedení, ktoré je vytvorené priamo na rieke. Popri vzrušujúcej ceste budete mať možnosť nahliadnuť do mešity, spoznať známu piknikovú oblasť Dimcay a vidieť krásnu panorámu Alanye a okolia.

AQUAPARK - Tento výlet je jedným z najobľúbenejších pre rodiny s deťmi, keďže mnohé variácie vodných atrakcií sú určené pre všetky vekové kategórie.

ZELENÝ KAŇON - Ak máte záujem stráviť príjemný a pohodový deň, je tu možnosť plavby po jednom z najkrajších zelených jazier v nádhernom kaňone na Oymapinarskej priehrade, kde sa nachádza tretia najväčšia hydroelektráreň v Turecku. Prameň Dumanli, ktorý sa vlieva do Oymapinarskej priehrady a následne do rieky Manavgat, je jedným z najväčších na svete. Počas výletu navštívite najkrajšie časti jazera s prestávkami na plávanie.

DELFÍN ŠOU - Nádherná šou, ktorá trvá približne hodinu, pozostáva z vystúpenia tuleňov a delfínov. Potom ako delfíny predvedú jedinečné kúsky sa s nimi môžete odfotografovať a dokonca si aj zaplávať.

TURECKÁ NOC - Zoznámenie sa s tureckým folklórom a ochutnanie tureckej kuchyne je nahliadnutím do kultúry tradičného obyvateľstva. Večer plný tanca a spevu, vystúpenie tanečného súboru, brušnej tanečnice ako aj brušného tanečníka, to všetko v historickej budove Karavan Saray.

PAMUKKALE - V preklade „bavlnený zámok“ jedinečná pamiatka zapísaná pod svetovou ochranou dedičstiev UNESCO je pripomenutím, že už v antických časoch ľudia budovali liečebné kúpele a poznávali účinok prírodných minerálnych prameňov, ktoré v Pamukkale vytvorili unikátne žiarivo biele travertíny. Súčasťou Pamukkale je aj zachovalé antické mesto Hierapolis, ktorého nekropola je najväčšou a najzachovalejšou na území Malej Ázie.


Alanya Alanya

Alanya je rušné mesto i turistické stredisko s bohatým nočným životom zároveň, nájdete tu piesčité i kamienkové pláže, známu Červenú vežu, jaskyňu Damlatas s liečivými účinkami a nespočetné množstvo hotelov, reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték. Alanyi dominuje starobylá pevnosť, ktorá sa týči nad morom. Práve z tohto miesta sa návštevníkom naskytne fantastický pohľad na známu Kleopatra beach či malebný prístav. Neopakovateľnú atmosféru si vychutnáte pri prechádzke starým mestom i pri nakupovaní v orientálnom bazáre. Na svoje si príde každý – rodiny s deťmi, milovníci histórie aj návštevníci, ktorí vyhľadávajú rušnú zábavu a športové vyžitie. Transfer z letiska v Antalyi do Alanye trvá približne 2 hodiny.

letecká doprava od 274 €
letecká doprava od 286 €
letecká doprava od 295 €
letecká doprava od 299 €
letecká doprava od 299 €
letecká doprava od 299 €
letecká doprava od 309 €
letecká doprava od 309 €
letecká doprava od 319 €
letecká doprava od 319 €
letecká doprava od 319 €
letecká doprava od 323 €
letecká doprava od 328 €
letecká doprava od 330 €
letecká doprava od 335 €
letecká doprava od 340 €
letecká doprava od 343 €
letecká doprava od 349 €
letecká doprava od 359 €
letecká doprava od 361 €
letecká doprava od 384 €
letecká doprava od 399 €
letecká doprava od 420 €
letecká doprava od 433 €
letecká doprava od 443 €
letecká doprava od 444 €
letecká doprava od 447 €
letecká doprava od 449 €
letecká doprava od 450 €
letecká doprava od 459 €
letecká doprava od 469 €
letecká doprava od 470 €
letecká doprava od 482 €
letecká doprava od 551 €
letecká doprava od 587 €
letecká doprava od 609 €
letecká doprava od 622 €
letecká doprava od 629 €
letecká doprava od 641 €
letecká doprava od 661 €
letecká doprava od 690 €
letecká doprava od 748 €

Avsallar Avsallar

Menšie letovisko Avsallar sa nachádza 40 km východne od historického Side a 25 km západne od známej Alanye. Letovisko s peknou plážou je vhodné najmä pre klientov, ktorí preferujú stráviť dovolenku priamo v hotelovom areáli. V Avsallari je niekoľko hotelov, obchody, zmenárne, reštaurácie a kaviarne. Z letoviska sa pohodlne dopravíte do Alanye i Side dolmusom, taxíkom i autobusom. Transfer z letiska v Antalyi do Avsallaru trvá približne 1 hod. 35 min.

Incekum Incekum

Preklad názvu letoviska Incekum, ,, jemný piesok“, naznačuje, že toto letovisko je bohaté na piesočnaté pláže.

Kargicak Kargicak

Kargicak sa nachádza východne od centra mesta Alanya. Len v nedávnom období sa stalo vyhľadávaným miestom dovolenkárov. Toto miesto vás očarí krásnym pobrežím a pôsobivou zelenou krajinou. V mestečku sa nachádza centrum s malými obchodíkmi, v ktorých si môžete nakúpit predmety každodennej potreby, ako aj suveníry. Nájdete tu príjemné reštaurácie a bary.

Konakli Konakli

Konakli je menšie turistické letovisko, ktoré sa nachádza približne 15 km západne od Alanye. V letovisku je niekoľko hotelov a hotelových komplexov, obchodíky a reštaurácie. Konakli má peknú upravenú pláž a je vhodné pre klientov, ktorí uprednostňujú strávenie dovolenky priamo v hotelovom areáli. Do Alanye sa bezpečne a za pár minút dopravíte typickým dopravným prostriedkom v Turecku – dolmusom alebo taxíkom. Transfer z letiska v Antalyi do Konakli trvá cca 1 hod. 45 minút.

Mahmutlar Mahmutlar

Čoraz viac ľudí volí práve Mahmutlar za miesto svojej dovolenky. Mahmutlar ponúka tichú a pokojnú atmosféru, krásne, na zeleň bohaté scenérie a dlhú plážovú promenádu. V centre mesta nájdete obchody, reštaurácie, bary, lekárne a supermarkety. Každý utorok a sobotu sa v meste koná trh, na ktorom si môžete kúpiť všetko, od oblečenia a hračiek až po orientálne koreniny. Mesto je obklopené bananovníkovou plantážou, ktorá sa nachádza na úpätí pohoria Taurus.

Okurcalar Okurcalar

Letovisko Okurcalar sa rozprestiera zhruba 30 km od známej Alanye, 25 km od Side a asi 90 km od letiska. Rezort sa nachádza na pobreží Tureckej riviéry a ponúka zlatisté pláže a prekrásnu okolitú prírodu. Okurcalar je známy aj vďaka príjemnej klíme, vďaka ktorej sa tu pestuje ovocie a zelenina. Z pôvodnej malej dedinky vyrástlo behom posledných rokov obľúbené dovolenkové stredisko. Nachádza sa tu viacero luxusných hotelov, ktoré sú citlivo zasadené do okolitého prostredia. Okurcalar je letovisko priam ideálne pre klientov, ktorí uprednostňujú pokojnú dovolenku, no odporúča sa aj rodinám s malými deťmi.

Bohužiaľ, tento zájazd momentálne nemá žiadne voľné termíny.

Vyhľadať najbližšie voľné termíny: Turecko
Vyhľadať najbližšie voľné termíny: Turecko | Alanya
Krajina:
Oblasť:
Kat. hot.:
Miesto:
Hotel:
Doprava:
Termín od: Termín od:
do: Termín do:
Nástup:
Stravovanie:
Dĺžka:
Cena do:
 
Krajina:
Program:
Doprava:
Termín od: Termín od:
do: Termín do:
Nástup:
Dĺžka:
Cena do:
 
Oblasť:
Program:
Dĺžka:
Termín od: Termín od:
do: Termín do:
Cena do:
 
 
Krajina:
Oblasť:
Kat. hot.:
Miesto:
Hotel:
Doprava:
Termín od: Termín od:
do: Termín do:
Nástup:
Stravovanie:
Dĺžka:
Cena do:


FIRST MINUTE - LETO 2015 - ŠPANIELSKO, letecky z Bratislavy

Nájdite nás na Facebook-u

Vyhľadávanie zájazdov

Nájdite dovolenku presne podľa Vašich predstáv! Každý deň aktualizujeme zájazdy a ich ceny od viac ako 30 CK.

Začnite vyhľadávanie kliknutím na tlačitko "Vyhľadať zájazd"!Pre full-textové vyhľadávanie môžete použiť nasledujúci formulár:

Prečo solartour.sk?

 • 23-ročná tradícia CK 
  Už 23. sezónu Vám pomáhame s výberom dovolenky z širokej ponuky našich zájazdov, ale aj zájazdov našich partnerov.
 • Vždy aktuálna ponuka
  okrem našich produktov nájdete na stránke aj aktuálnu ponuku zájazdov našich partnerov
 • Výborná cena
  ceny zájazdov od našich partnerov žiadnym spôsobom nenavyšujeme a uplatňujeme všetky aktuálne platné zľavy
 • Úspora času
  zájazdy viacerých CK si môžete porovnať na jednom mieste
 • Široká ponuka
  pravidelne aktualizujeme ponuky od našich viac ako 30 partnerských CK
 • Zľavy za skorý nákup až do výšky 25%

Akciové ponuky

Chcete od nás dostávať novinky a LAST MINUTE ponuky mailom? ZAREGISTRUJTE SA!

 

Novinky

10.12.2015
FIRST MINUTE 2016 už v predaji. Obľúbené španielske destinácie s odletmi z Bratislavy. Rôzne termíny (apríl-sept), rôzne dĺžky pobytov (7/10/11 nocí), rôzne typy stravovania, či kategórie hotelov. Postupne spracovávame dáta od našich partnerov a v januári spúšťame komplet novú stránku!

Kontakt

otváracie hodiny:
pondelok - piatok
9:00-11:30   12:30-17:00

telefón:
043 4135 663 - klienti
0917 178 544 - klienti
043 4223 820 - predajcovia
0917 178 545 - predajcovia

adresa:
SOLARTOUR, s.r.o.
Námestie SNP 2
036 01 Martin
solartour@solartour.sk

1€ =Kurzový lístok
USD
USD
Spojené štáty americké
1.1154
BGN
BGN
Bulharsko
1.9558
CZK
CZK
Česká republika
27.022
GBP
GBP
Veľká británia
0.76185
HUF
HUF
Maďarsko
314.11
PLN
PLN
Poľsko
4.3865
RON
RON
Rumunsko
4.5108
CHF
CHF
Švajčiarsko
1.1044
HRK
HRK
Chorvátsko
7.4895
TRY
TRY
Turecko
3.2927

Spolupracujeme

Afrodita Aquamarin
Azur Reizen Bubo
Eso Fifo
Firo tour Globtour
Happy travel Hydrotour
Intermedial Jazzwelt
Kartago Lipa
Pegas Satur
Solvex Turancar
Veva travel
 
Všetky CK s ktorými spolupracujeme sú preve- rené a riadne poistené proti úpadku.