Solartour

Výsledky vyhľadávania

Monart City 3* Hotel Monart City 3*

Poloha

nachádza sa v časti Oba, cca 1,5 km od centra Alanye. Od letiska v Antalyi je vzdialený približne 125 km.

popis

novo zrekonštruovaný príjemný mestský hotel skladajúci sa z viacerých budov (plánované dokončenie máj 2012) oddeľuje od piesočnatej pláže a prímesou drobných okruhliakov iba pobrežná komunikácia s promenádou. Pri vstupe do mora sa nachádzajú kamenné platne, pričom hotel má upravený úsek pre pozvoľný vstup. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú zdarma.

ubytovanie

klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou jednej až dvoch prísteliek (druhá prístelka možná iba pre deti do 14r.), sú vkusne a moderne zariadené, každá izba má vlastné sociálne zariadenie, balkón, SAT-TV, fén, minibar (denne dopĺňaný), trezor (zdarma).

strava

ALL INCLUSIVE

sport

biliard, stolný tenis, šipky, fitness. Hotel príležitostne organizuje pre svojich hostí večerné animácie. Na pláži široká ponuka vodných športov a iné atrakcie pre deti i dospelých.

Zobraziť termíny a ceny!


Ubytovanie:

Známe stredisko Alanya sa nachádza na pobreží Stredozemného mora, približne 120 km od Antalye, na východe Tureckej riviéry. Krásnu panorámu letoviska Alanya neodmysliteľne dotvára pohorie Taurus. Pre túto oblasť sú typické banánové plantáže a citrusové háje.

Je obľúbeným historickým strediskom, zvaným aj mestom pirátov, ktoré sa nachádza na pobreží Stredozemného mora, približne 115 km východne od mesta Antalya. Mestečko, ktoré bolo založené v 13. storočí, zviera vo svojom náručí neopísateľne pláže a neodmysliteľnú panorámu dotvára pohorie Taurus.V minulosti toto mesto svojím čarom a pôvabom uchvátilo aj samotnú Kleopatru. Podľa povesti sa traduje, že práve Alanya bola mestom Kleopatriných spoločných chvíľ, strávených s Markom Antóniom. V prípade, že sa rozhodnete navštíviť toto nádherné stredisko je neodmysliteľné, aby ste nenavštívili krapnikovú jaskyňu Pamlatas. Dominantou mesta je aj pevnosť s nekonečne dlhými hradbami, ktorá sa týči nad mestom už od 13. storočia a zo svojich bášt otvára fascinujúci pohľad na Kleopatrinu pláž. Alanya Vám popri svojej bohatej histórii ponúka nielen krásne pamiatky, ale aj atmosféru pulzujúceho nočného života s množstvom reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték.

Fakultatívne výlety!

PERGE, ASPENDOS A KURŠUNLU - Oblasť Perge patrí k najstaršie osídleným regiónom v Pamfýlii. Traduje sa, že v období najväčšej slávy tohto miesta ho navštívil aj apoštol Pavol. Ďalšie antické mesto Aspendos je známe jedným z najstarších divadiel na svete vôbec. Výlet sa končí návštevou vodopádu Kuršunlu.

TURECKÉ KÚPELE - HAMMAM - Turecké kúpele pozostávajú z niekoľkých procedúr - peeling pokožky, mydlová masáž a olejová masáž celého tela. Tradícia tureckých kúpeľov je udržiavaná od čias Rimanov, ovplyvnená byzantskou kultúrou a je úžasným odreagovaním a zrelaxovaním.

RAFTING - Rieka Koprucay, ktorá pramení v pohorí Taurus a ústi do stredozemného mora, vytvorila kaňon obkolesený mohutným pohorím. Zdanlivo pokojné vody sa na miestach zrýchľujú a otvárajú priestory pre adrenalínové športy. Počas raftingu Vás sprevádzajú skúsení inštruktori, ktorí sa starajú o Vašu bezpečnosť na rýchlej bielej vode, kde sa môžete vykúpať alebo splaviť časť rieky „vlastným telom“, pričom si môžete vychutnať okolie chránenej oblasti kaňonu Koprulu.

JEEP SAFARI - Výlet plný dobrodružstva a spoznávania kultúryči spôsobu života v tureckých horských dedinách, ktorými budete prechádzať v pohorí Taurus, rovnako aj popri riekach Kargi a Alara a mnohých plantážach, kde sa pestujú banány, citróny, pomaranče, zelenina a mnohé ďalšie plody. Prestávka na kúpanie Vám umožní sa príjemne osviežiť v studenej horskej vode, kde bude podávaný aj obed na príjemnom posedení, ktoré je vytvorené priamo na rieke. Popri vzrušujúcej ceste budete mať možnosť nahliadnuť do mešity, spoznať známu piknikovú oblasť Dimcay a vidieť krásnu panorámu Alanye a okolia.

AQUAPARK - Tento výlet je jedným z najobľúbenejších pre rodiny s deťmi, keďže mnohé variácie vodných atrakcií sú určené pre všetky vekové kategórie.

ZELENÝ KAŇON - Ak máte záujem stráviť príjemný a pohodový deň, je tu možnosť plavby po jednom z najkrajších zelených jazier v nádhernom kaňone na Oymapinarskej priehrade, kde sa nachádza tretia najväčšia hydroelektráreň v Turecku. Prameň Dumanli, ktorý sa vlieva do Oymapinarskej priehrady a následne do rieky Manavgat, je jedným z najväčších na svete. Počas výletu navštívite najkrajšie časti jazera s prestávkami na plávanie.

DELFÍN ŠOU - Nádherná šou, ktorá trvá približne hodinu, pozostáva z vystúpenia tuleňov a delfínov. Potom ako delfíny predvedú jedinečné kúsky sa s nimi môžete odfotografovať a dokonca si aj zaplávať.

TURECKÁ NOC - Zoznámenie sa s tureckým folklórom a ochutnanie tureckej kuchyne je nahliadnutím do kultúry tradičného obyvateľstva. Večer plný tanca a spevu, vystúpenie tanečného súboru, brušnej tanečnice ako aj brušného tanečníka, to všetko v historickej budove Karavan Saray.

PAMUKKALE - V preklade „bavlnený zámok“ jedinečná pamiatka zapísaná pod svetovou ochranou dedičstiev UNESCO je pripomenutím, že už v antických časoch ľudia budovali liečebné kúpele a poznávali účinok prírodných minerálnych prameňov, ktoré v Pamukkale vytvorili unikátne žiarivo biele travertíny. Súčasťou Pamukkale je aj zachovalé antické mesto Hierapolis, ktorého nekropola je najväčšou a najzachovalejšou na území Malej Ázie.


Alanya Alanya

Alanya je rušné mesto i turistické stredisko s bohatým nočným životom zároveň, nájdete tu piesčité i kamienkové pláže, známu Červenú vežu, jaskyňu Damlatas s liečivými účinkami a nespočetné množstvo hotelov, reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték. Alanyi dominuje starobylá pevnosť, ktorá sa týči nad morom. Práve z tohto miesta sa návštevníkom naskytne fantastický pohľad na známu Kleopatra beach či malebný prístav. Neopakovateľnú atmosféru si vychutnáte pri prechádzke starým mestom i pri nakupovaní v orientálnom bazáre. Na svoje si príde každý – rodiny s deťmi, milovníci histórie aj návštevníci, ktorí vyhľadávajú rušnú zábavu a športové vyžitie. Transfer z letiska v Antalyi do Alanye trvá približne 2 hodiny.

Avsallar Avsallar

Menšie letovisko Avsallar sa nachádza 40 km východne od historického Side a 25 km západne od známej Alanye. Letovisko s peknou plážou je vhodné najmä pre klientov, ktorí preferujú stráviť dovolenku priamo v hotelovom areáli. V Avsallari je niekoľko hotelov, obchody, zmenárne, reštaurácie a kaviarne. Z letoviska sa pohodlne dopravíte do Alanye i Side dolmusom, taxíkom i autobusom. Transfer z letiska v Antalyi do Avsallaru trvá približne 1 hod. 35 min.

Incekum Incekum

Preklad názvu letoviska Incekum, ,, jemný piesok“, naznačuje, že toto letovisko je bohaté na piesočnaté pláže.

Kargicak Kargicak

Kargicak sa nachádza východne od centra mesta Alanya. Len v nedávnom období sa stalo vyhľadávaným miestom dovolenkárov. Toto miesto vás očarí krásnym pobrežím a pôsobivou zelenou krajinou. V mestečku sa nachádza centrum s malými obchodíkmi, v ktorých si môžete nakúpit predmety každodennej potreby, ako aj suveníry. Nájdete tu príjemné reštaurácie a bary.

Konakli Konakli

Konakli je menšie turistické letovisko, ktoré sa nachádza približne 15 km západne od Alanye. V letovisku je niekoľko hotelov a hotelových komplexov, obchodíky a reštaurácie. Konakli má peknú upravenú pláž a je vhodné pre klientov, ktorí uprednostňujú strávenie dovolenky priamo v hotelovom areáli. Do Alanye sa bezpečne a za pár minút dopravíte typickým dopravným prostriedkom v Turecku – dolmusom alebo taxíkom. Transfer z letiska v Antalyi do Konakli trvá cca 1 hod. 45 minút.

Mahmutlar Mahmutlar

Čoraz viac ľudí volí práve Mahmutlar za miesto svojej dovolenky. Mahmutlar ponúka tichú a pokojnú atmosféru, krásne, na zeleň bohaté scenérie a dlhú plážovú promenádu. V centre mesta nájdete obchody, reštaurácie, bary, lekárne a supermarkety. Každý utorok a sobotu sa v meste koná trh, na ktorom si môžete kúpiť všetko, od oblečenia a hračiek až po orientálne koreniny. Mesto je obklopené bananovníkovou plantážou, ktorá sa nachádza na úpätí pohoria Taurus.

Obagöl Obagöl

Okurcalar Okurcalar

Letovisko Okurcalar sa rozprestiera zhruba 30 km od známej Alanye, 25 km od Side a asi 90 km od letiska. Rezort sa nachádza na pobreží Tureckej riviéry a ponúka zlatisté pláže a prekrásnu okolitú prírodu. Okurcalar je známy aj vďaka príjemnej klíme, vďaka ktorej sa tu pestuje ovocie a zelenina. Z pôvodnej malej dedinky vyrástlo behom posledných rokov obľúbené dovolenkové stredisko. Nachádza sa tu viacero luxusných hotelov, ktoré sú citlivo zasadené do okolitého prostredia. Okurcalar je letovisko priam ideálne pre klientov, ktorí uprednostňujú pokojnú dovolenku, no odporúča sa aj rodinám s malými deťmi.

Turkler Turkler

Bohužiaľ, tento zájazd momentálne nemá žiadne voľné termíny.

Vyhľadať najbližšie voľné termíny: Turecko
Vyhľadať najbližšie voľné termíny: Turecko | Alanya
Krajina:
Oblasť:
Kat. hot.:
Miesto:
Hotel:
Doprava:
Termín od: Termín od:
do: Termín do:
Nástup:
Stravovanie:
Dĺžka:
Cena do:
 
Krajina:
Program:
Doprava:
Termín od: Termín od:
do: Termín do:
Nástup:
Dĺžka:
Cena do:
 
Oblasť:
Program:
Dĺžka:
Termín od: Termín od:
do: Termín do:
Cena do:
 
 
Krajina:
Oblasť:
Kat. hot.:
Miesto:
Hotel:
Doprava:
Termín od: Termín od:
do: Termín do:
Nástup:
Stravovanie:
Dĺžka:
Cena do:


FIRST MINUTE - LETO 2015 - ŠPANIELSKO, letecky z Bratislavy

Nájdite nás na Facebook-u

Vyhľadávanie zájazdov

Nájdite dovolenku presne podľa Vašich predstáv! Každý deň aktualizujeme zájazdy a ich ceny od viac ako 30 CK.

Začnite vyhľadávanie kliknutím na tlačitko "Vyhľadať zájazd"!Pre full-textové vyhľadávanie môžete použiť nasledujúci formulár:

Prečo solartour.sk?

 • 23-ročná tradícia CK 
  Už 23. sezónu Vám pomáhame s výberom dovolenky z širokej ponuky našich zájazdov, ale aj zájazdov našich partnerov.
 • Vždy aktuálna ponuka
  okrem našich produktov nájdete na stránke aj aktuálnu ponuku zájazdov našich partnerov
 • Výborná cena
  ceny zájazdov od našich partnerov žiadnym spôsobom nenavyšujeme a uplatňujeme všetky aktuálne platné zľavy
 • Úspora času
  zájazdy viacerých CK si môžete porovnať na jednom mieste
 • Široká ponuka
  pravidelne aktualizujeme ponuky od našich viac ako 30 partnerských CK
 • Zľavy za skorý nákup až do výšky 25%

Akciové ponuky

Chcete od nás dostávať novinky a LAST MINUTE ponuky mailom? ZAREGISTRUJTE SA!

 

Novinky

10.12.2015
FIRST MINUTE 2016 už v predaji. Obľúbené španielske destinácie s odletmi z Bratislavy. Rôzne termíny (apríl-sept), rôzne dĺžky pobytov (7/10/11 nocí), rôzne typy stravovania, či kategórie hotelov. Postupne spracovávame dáta od našich partnerov a v januári spúšťame komplet novú stránku!

Kontakt

otváracie hodiny:
pondelok - piatok
9:00-11:30   12:30-17:00

telefón:
043 4135 663 - klienti
0917 178 544 - klienti
043 4223 820 - predajcovia
0917 178 545 - predajcovia

prevádzka:
SOLARTOUR, s.r.o.
Vajanského nám. 3 (OC FIX)
036 01 Martin
Slovenská republika

sídlo:
SOLARTOUR, s.r.o.
Puškinova 4617/4
036 01 Martin
Slovenská republika

solartour@solartour.sk

1€ =Kurzový lístok
USD
USD
Spojené štáty americké
1.2299
BGN
BGN
Bulharsko
1.9558
CZK
CZK
Česká republika
25.337
GBP
GBP
Veľká británia
0.87940
HUF
HUF
Maďarsko
312.88
PLN
PLN
Poľsko
4.1698
RON
RON
Rumunsko
4.6550
CHF
CHF
Švajčiarsko
1.1505
HRK
HRK
Chorvátsko
7.4365
TRY
TRY
Turecko
4.6575

Spolupracujeme

Afrodita Aquamarin
Azur Reizen Bubo
Eso Fifo
Firo tour Globtour
Happy travel Hydrotour
Intermedial Jazzwelt
Kartago Lipa
Pegas Satur
Solvex Turancar
Veva travel
 
Všetky CK s ktorými spolupracujeme sú preve- rené a riadne poistené proti úpadku.